Zpět na web DH servis Fórum o mikroprocesorech na dhservis.cz
Zkušenosti, rady a řešení problémů s mikroprocesory x51 a PIC

Programování Atmel 89S2051 pod dosem

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o mikroprocesorech na dhservis.cz -> Hardware x51
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Igor 159

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 10:59 pm    Předmět: Programování Atmel 89S2051 pod dosem Citovat Back to top

Dobrý den
je mi už přes 50 a mnoho let používám Atmely 89xx převážně 2051. Programuji v ASM51 na starém PC386 pod DOS622, kde mám HW emulátor v ISA slotu. Procesory programuji na původním ATPROGu na lpt portu. Vše funguje naprosto spolehlivě. Dnes chci použít PWM a procesor S2051, který vyžaduje ISP programátor. Proto sháním SW do ATPROGu, který by uměl SPI, nebo jednoduchý SPI programátor i se SW pod DOS622. Dokáže mi někdo poradit nějaké přijatelné řešení.

Děkuji za odpověď Igor

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave
Site Admin

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 11:50 am    Předmět: Citovat Back to top

Zdravím, k dotazu snad jen dvě věci:
1) toto forum je bohužel již delší dobu mrtvé. Dalo mi dost práce zprovoznění atd. tak je mi líto to likvidovat.
2) Obávám se, že ohledně DOSu ap. bude situace dnes již docela zoufalá. Zkuste se nicméně zeptat na foru na HW serveru (HW news, emailová konference - http://www.hw.cz/akce-a-udalosti/nova-pravidla-pro-prihlasovani-hw-news.html

Je tam docela dobrá, odborně fundovaná skupina lidí.

Dave

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Igor 159

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 8:13 pm    Předmět: Programování Atmel 89S2051 pod dosem Citovat Back to top

Děkuji, je to můj první pokus oslovit nějaké fórum. Přes víkend jsem prolezl vše na internetu a dnad jsem našel rozumný SW a schéma. Zkusím to zbastlit a vyzkošet.

S pozdravem Igor

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fórum o mikroprocesorech na dhservis.cz -> Hardware x51 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: